Stabdžių skystis [G]-LINE DOT5.1

  • 7,00€

  • Be PVM: 5,79€
- +

[G]-Line DOT5.1 yra visiškai sintetinis stabdžių skystis, naudojamas didelės apkrovos stabdžių sistemose. Atitinka FMVSS 116, SAE J1705 ir ISO 4925 tarptautinių standartų specifikacijas. Užtikrina patikimą ir saugų stabdžių sistemos darbą. Skirtas papildyti ir pakeisti stabdžių skystį automobiliuose, kurių instrukcijose yra rekomenduojama naudoti DOT5.1. Produktas išlaiko fizines savybes tiek prie aukštų, tiek prie žemų temperatūrų, kas yra labai svarbu karštą vasaros dieną ar šaltu metu. Dėl stabdžių skystyje esamų veiksmingų koroziją stabdančių medžiagų ir antioksidantų produktas yra neutralus stabdžių sistemos sandarikliams ir metalinėms dalims.

Sauso virimo temperatūra (ERPB) yra 260°C, drėgno virimo temperatūra (WERB) 180°C. Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

STABDŽIŲ SKYSČIO NAUDOJIMAS

Stabdžių skystį privaloma keisti kas dveji metai - net jei mašina ir nevažinėjo. Dėl skysčio savybės sugerti (absorbuoti) drėgmę krenta st. Skysčio užvirimo temperatūra ir pasiekus kritinę reikšmę (180°C) produktą nebesaugu toliau eksploatuoti. Stabdžių skystis turi būti pilnai keičiamas- išleidžiamas panaudotas ir įpilamas naujas. Stabdžių skysčio papildymas iki reikiamo lygio galimas tik iki artimiausio apsilankymo servise, nes tokiu būdu skysčio fizinės savybės nepasigerina. DOT5.1 geriau maišyti su tos pačios klasės rūšimi, bet galima maišyti ir su žemesnės klasės produktais. Tik šiuo atveju sumažės skysčio užvirimo temperatūra ir reikės anksčiau atlikti st. skysčio keitimą. DĖMESIO: Jokiu būdu negalima maišyti su DOT5 rūšimi - galimos fatalinės pasekmės!

Rašyti atsiliepimą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai           Gerai

Žymos: Stabdžių